Trwa ładowanie…
Trwa ładowanie…

Widzisz podstawowy wygląd strony. Wystąpił problem z serwerem plików. Napisz do mnie, gdyby problem występował zbyt długo.

Andrzej na rowerze

Przedwyprawowo

  18.38  00:50
Rozpadało się, więc opóźniłem wyjście. Było ciepło i parno, a im bliżej centrum, tym więcej kałuż i wilgoci. I tak przejechałem się tylko za ostatnimi sprawunkami. Jutro Wrocław, a powrót za miesiąc.
Kategoria kraje / Polska, Polska / wielkopolskie, rowery / GT
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa losie
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]

09:19 piątek, 19 czerwca 2026
To samych pozytywnych doświadczeń w nowym miejscu ;)
09:17 piątek, 19 czerwca 2026
Powrót za miesiąc! Tak można żyć ;)
Zielony Botanik

Kategorie

Archiwum

Moje rowery