Trwa ładowanie…
Trwa ładowanie…

Widzisz podstawowy wygląd strony. Wystąpił problem z serwerem plików. Napisz do mnie, gdyby problem występował zbyt długo.

Andrzej na rowerze

Wietrzny Botanik

  18.79  00:55
W ciągu dnia było gorąco, ale wiało. Wyskoczyłem na chwilę, żeby zobaczyć Ogród Botaniczny UAM. Dużo kwiatów przekwitło lub przekwitało. Chyba za rzadko tam bywam.
Kategoria kraje / Polska, Ogród Botaniczny UAM, Polska / wielkopolskie, rowery / Kross
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa csiem
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]

22:36 wtorek, 2 czerwca 2026
Dzięki, polecam ogrody botaniczne wiosną ;)
12:12 niedziela, 31 maja 2026
Ujęcia z klonem i czosnkiem jak dla mnie kapitalne!
18:06 czwartek, 28 maja 2026
ładnie tam.
Po Poznaniu, część 111
Po Poznaniu, część 112

Kategorie

Archiwum

Moje rowery