Trwa ładowanie…
Trwa ładowanie…

Widzisz podstawowy wygląd strony. Wystąpił problem z serwerem plików. Napisz do mnie, gdyby problem występował zbyt długo.

Andrzej na rowerze

Gorący weekend 2

  62.26  02:39
Trochę powtórka z wczoraj, tylko w drugą stronę. Wyjątkowo niebo pokrywały chmury deszczowe. Nawet spadło kilka kropel. Odczuwalnie było jednak goręcej niż wczoraj. Pojechałem najpierw na Sołacz, żeby w cieniu drzew dostać się na Kiekrz. Chłód lasu był taki przyjemny. Potem Morasko, pokręciłem się po centrum i wróciłem do domu.
Kategoria kraje / Polska, Polska / wielkopolskie, rowery / GT
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa serwo
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]

22:35 wtorek, 2 czerwca 2026
Mnie podobają się te islandzkie :)
12:07 niedziela, 31 maja 2026
Ładne te różowe łubiny, mało takich ;)
Gorący weekend
Po Poznaniu, część 111

Kategorie

Archiwum

Moje rowery